Promocja na smartfony Samsung – wybierz uniwersalny model

Poszukujesz nowego smartfonu w przystępnej cenie? Promocja na smartfony Samsung obejmuje różnorodne modele klasy premium, jednak także i spełniającą potrzeby standardowych użytkowników serię A i M. Wybierz uniwersalny model dostosowany do Twoich oczekiwań i ciesz się wysoką jakością w niskiej cenie.

Promocje na smartfony – dlaczego warto z nich skorzystać?

Promocja na smartfony Samsung to okazja do wymiany swojego telefonu bez wyraźnego naruszenia Twojego budżetu domowego. Zastanawiasz się nad wymianą swojego urządzenia lub po prostu chcesz poznać możliwości, jakie dają najnowsze technologie? Warto poświęcić chwilę na przejrzenie, jakie promocje na smartfony oferuje w danym momencie jeden z najpopularniejszych producentów na rynek europejski, czyli Samsung.

W ofercie znajdziesz wiele różnych urządzeń, spośród których możesz znaleźć model dopasowany do Twoich potrzeb. Co więcej, promocje są często rotowane, więc nawet jeśli obecnie nie obejmują one Twojego wymarzonego telefonu, wkrótce mogą się zmienić i dać Ci to, czego poszukujesz w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto zaznaczyć także, że często promocje na telefony łączą się z promocjami na inne urządzenia. Jeśli szukasz urządzenia z większym ekranem np. do gier czy pracy, poszukaj promocje na tablety Samsung.

Promocje na urządzenia w przystępnej cenie

Interesują Cię urządzenia, które są w przystępnej cenie, a jednocześnie są wysokiej jakości. Chcesz wiedzieć, czy oferty obejmują również te budżetowe smartfony? Promocje obejmują także te modele, które spełnią wszystkie potrzeby standardowych użytkowników telefonów. Warto zwrócić uwagę szczególnie na serię Samsung Galaxy A oraz Samsung Galaxy M. Pierwsza z wyróżnionych linii posiada rozsądną cenę, a jednocześnie moduł łączności zgodny ze standardem 5G, pojemną baterię czy odświeżanie ekranu o wysokiej częstotliwości.

Natomiast Samsung Galaxy M to seria bardzo wydajnych telefonów, które cechuje minimalistyczny design, płynne działanie oraz świetna jakość zdjęć. Za tę ostatnią cechę odpowiadają liczne obiektywy, które mogą pełnić różne wyspecjalizowane funkcje, a także wysoka rozdzielczość matrycy smartfonu. Warto zwrócić uwagę także na wytrzymałą baterię i świetne parametry techniczne.

Podsumowanie – promocje i korzyści

Warto wiedzieć, że promocje oferowane na oficjalnej stronie Samsung zmieniają się, co umożliwia Ci odnalezienie poszukiwanego smartfonu w dobrej cenie. Zwróć uwagę na stałe korzyści, wśród których można wymienić YouTube Premium aż na okres 4 miesięcy*, punkty Samsung Rewards**, które w przyszłości możesz wymienić na zniżki czy nagrody, a także Samsung Guard***, czyli ochronę od producenta nawet po zakończeniu gwarancji. Uwagę zwraca również przystępna oferta ratalna, która pozwoli Ci rozłożyć zapłatę za urządzenie w dłuższym czasie bez dodatkowych kosztów z tym związanych****.

Promocje na smartfony mogą pozwlić Ci znaleźć świetne urządzenie dla siebie, dostosowane do różnorodnych potrzeb. Jeżeli poszukujesz klasycznego telefonu o nowoczesnym designie w przystępnej cenie, wybierz serię Galaxy M i Galaxy A, które cechuje także wysoka jakość zdjęć i wydajna bateria.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Z tej oferty na 4-miesięczny bezpłatny okres próbny YouTube Premium mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Polski, którzy kupią i aktywują wskazane na liście smartfonów urządzenie w okresie między1 marca 2023 roku a1 marca 2024 roku* do godz. 23:59 czasu CET. Z oferty należy skorzystać do kwietnia 2024 r. do godz. 23:59. czasu CET. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy ptatności, ale nie zostaniesz obciążony opłatą przed zakończeniem okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata za subskrypcję indywidualną, wynosząca obecnie 23,99 zł/mies. (w tym VAT). Opłata ta będzie pobierana co miesiąc. W dowolnym momencie okresu próbnego możesz go anulować bez opłat. Brak Zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Google. prganizator promocji: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-roy Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.

**Warunkiem jest posiadanie konta Samsung oraz zaakceptowanie regulaminu “Samsung Rewards”.

***Usługa Samsung Guards musi być wykupiona osobno.

****Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły sprawdź na www.santanderconsumer.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + czternaście =

Polecane

Lifestyle

Tradycyjne prezenty komunijne od rodziców chrzestnych

Przystąpienie dziecka do Pierwszej Komunii Świętej to wielkie wydarzenie. To niezwykle emocjonujące przeżycie nie tylko dla samego dziecka, lecz także dla jego rodziców, chrzestnych oraz całej rodziny. Aby jeszcze mocniej podkreślić wyjątkowość tej chwili, warto podarować młodemu człowiekowi prezent, który będzie nawiązywał wprost do religijnego charakteru wydarzenia. Ze względu na rolę, jaką pełni Pierwsza Komunia […]

Czytaj
ile średnio trwa romans
Lifestyle

Długość trwania typowego romansu: Statystyki, czynniki i wpływ na związki

Czytelniku! Prosimy pamiętać, że wszelkie dane oraz pomoce wprowadzone na naszej witrynie nie zastępują samodzielnej konsultacji ze specjalistą/profesjonalistą. Używanie informacji umieszczonych na naszym blogu w praktyce zawsze powinno być konsultowane z odpowiednio wykwalifikowanymi ekspertami. Redakcja i wydawcy tej strony internetowej nie ponoszą odpowiedzialności za korzystanie z informacji umieszczanych na portalu. Współczesne społeczeństwo, osadzone w dynamicznie […]

Czytaj
jak pieczemy pizze
Lifestyle

Jak piec pizzę w piekarniku elektrycznym?

Czytelniku! Prosimy pamiętać, że wszystkie instrukcje i pomoce wprowadzone na naszej stronie nie zastępują własnej konsultacji ze specjalistą/profesjonalistą. Branie przykładu z informacji zawartych na naszym blogu w praktyce zawsze powinno być konsultowane z profesjonalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawcy naszego bloga nie ponoszą winy ze stosowania pomocy publikowanych w serwisie. Pieczenie pizzy w piekarniku […]

Czytaj